راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود

چگونه فست فود راه اندازی کنیم؟ انتخاب راه و روش اصولی در راه اندازی فست فود از مهمترین عوامل می باشد. معمولا افرادی که قصد راه اندازی فست فود را دارند گمان میکنند صرفا با هزینه زیاد و خرید دستگاه های گران قیمت موفقیت خود را تضمین می کنند. اما یک مشاور راه اندزی فست فود می گوید که این یک تفکر غلط است که باعث شکست فست فود در عین هزینه بسیار زیاد می شود. داشتن یک چشم انداز دقیق و درست در اولین گام کمک بسیار زیادی در ادامه مسیر به شما میکند.

مراحل راه اندازی فست فود

منوی فست فود با توجه به اصول نوشته می شود، مناسبترین تجهیزات با توجه به منوی طراحی شده خریداری می شود و با آموزش درست پرسنل به بهره برداری می رسد. اگر اولین قدم در راه اندازی فست فود را درست بردارید، می توانید از بسیاری هزینه هایی که ممکن است در ادامه متحمل شوید جلوگیری کنید. چون بسیاری از این هزینه ها ناشی از اشتباهات و آزمون خطا در راه اندازی فست فود می باشد. مشاوران و متخصصین راه اندازی فست فود در مجموعه الفبای رستورانی تمامی خدمات در این زمینه را از ابتدا تا انتها به مشتریان ارایه می دهند و شما را در موفقیت فست فودتان یاری می کند.

از خدمات مجموعه الفبای رستورانی در زمینه فست فود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوشتن منوی فست فود

اصولا راه اندازی یک فست فود شامل راه اندازی سه خط تولید ساندویچ و برگر، پیتزا و کنتاکی می باشد.

مراحل راه اندازی فست فود
مراحل راه اندازی فست فود

مشاوران ما با در نظر گرفتن موقعیت و اندازه یک فست فود و تمامی عوامل موثر یک منو را تشکیل می دهند. بعنوان مثال برای یک فست فود بزرگ با تمامی امکانات هر سه خط پخت برگر و ساندویچ،پیتزا و مرغ سوخاری را دارد. طراحی منوی فست فود به همینجا ختم نمی شود. مشاوران و سرآشپزان سعی در نوشتن منویی خاص دارند که منوی فست فود شما را از سایر رقبا متمایز می کند و این می تواند رمز موفقیت شما باشد. یک منوی خوب و کامل می تواند شامل موارد زیر باشد:

                     •انواع برگر

                     •انواع ساندویچ گرم و سرد(ژامبون سرد،هات داگ،رست بیف و … )

                     •انواع پیتزا (آمریکایی و ایتالیایی)

                     •انواع سوخاری ( کنتاکی،فیله سوخاری،بال سوخاری و … )

                     •انواع سالاد (سالاد سزار،سالاد کلم،سالاد فصل و …)

                     •انواع پیش غذا (سیب زمینی، قارچ سوخاری و …)

 • پلان آشپزخانه و خرید تجهیزات فست فود

با توجه به اندازه و متراژ آشپزخانه و با در نظر گرفتن منوی فست فود یک پلان اولیه برای آشپزخانه طراحی می شود که شامل جانمایی تجهیزات فست فود و تاسیسات الکترومکانیکال می باشد. بعد از جانمایی تجهیزات نوبت به خرید دستگاه ها می رسد. کارشناسان فروش مجموعه الفبای رستورانی با مشاوره در زمینه خرید مناسبترین تجهیزات به شما کمک میکنند تا بهترین و مناسبترین دستگاههای فست فود را با بهترین قیمت خریداری کنید.خرید تجهیزات فست فود شامل دستگاه های خط برگر،خط ساندویچ، خط پیتزا ، خط کنتاکی،یخچال و فریزر،تجهیزات آماده سازی و … میباشد.از آنجایی که ممکن است خرید دستگاه های فست فود هزینه زیادی را در بر داشته باشد شما میتوانید از طریق مشاوره با کارشناسان فروش ما اقدام به خرید تجهیزات کارکرده فست فود کنید. (لازم به ذکر است که کلیه تجهیزات کارکرده فست فود با کیفیت بالا در مجموعه الفبای رستورانی موجود می باشد)

مراحل راه اندازی فست فود
مراحل راه اندازی فست فود
مراحل راه اندازی فست فود
مراحل راه اندازی فست فود

 • پلان سالن و خرید مبلمان

پس از طراحی دکوراسیون داخلی فست فود یک پلان چیدمان سالن طراحی می شود که طبق آن ظرفیت سالن و همچنین جانمایی همه تجهیزات سالن مشخص میشود .مشاوران ما در این زمینه به شما مشاوره می دهند تا مناسبترین میز ، صندلی و کاناپه را برای فست فودتان انتخاب و خریداری کنید. این انتخاب طبق دکوراسیون داخلی انجام می شود تا محیط زیبا و دلنشینی را برای فست فود ایجاد کند.انتخاب مبلمان از مهمترین عوامل در زیبایی فست فود می باشد که میتوانید با انتخاب مناسب مشتریان بیشتری جذب کنید و در نهایت فروش را افزایش دهید.

مشاور راه انداز فست فود
مشاور راه انداز فست فود

 • انتخاب و آموزش پرسنل

پس از انتخاب منو و خرید تجهیزات نوبت به استخدام و آموزش پرسنل و کارکنان می رسد.این کارکنان باید بر اساس کاربری فستفود انتخاب و هر فرد برای قسمت مناسب به کار گرفته شود.

کلیه آموزش های کارکنان فست فود به صورت زیر توسط مجموعه الفبای رستورانی صورت می گیرد:

 • آموزش پخت و آماده سازی غذاهای ارایه شده در منوی فست فود
 • آموزش کارکردن با تجهیزات فست فود
 • آموزش نگهداری مواد اولیه
 • آموزش بهداشت فردی و محیطی
 • آموزش کارکنان سالن
 • آموزش مدیران جهت بالا رفتن راندمان کار فست فود

مشاور راه انداز فست فود
مشاور راه انداز فست فود

 • پشتیبانی

کار راه اندازی فست فود به همینجا ختم نمیشود.اگر میخواهید که فست فود شما به رشد و موفقیت برسد اهمیت تداوم مشاوره و پشتیبانی حتی بعد از افتتاحیه را نادیده نگیرید. مشاوران مجموعه الفبای رستورانی حتی بعد از راه اندازی و افتتاح فست فود در کنار شما هستند و با ارایه مشاوره و بازدید های دوره ای به شما در ادامه مسیر و رسیدن به موفقیت کمک می کنند.


جهت مشاوره در زمینه راه اندازی فست فود(خط برگر و ساندویچ، خط پیتزا، خط کنتاکی) با مشاوران ما در مجموع الفبای رستورانی تماس بگیرید:

۰۲۱۸۶۰۸۵۳۱۱