تجهیزات فست فود

برای خرید تجهیزات فست فود ، انتخاب های زیادی پیش رو دارید، اما می توانید با خرید تجهیزات فست فود با قیمت مناسب از الفبارستورانی، با اطمینان خاطر فست فود خود را تجهیز کنید.

خرید تجهیزات کارکرده فست فود
خرید تجهیزات کارکرده فست فود

خرید تجهیزات فست فود الزامیست

یکی از بهترین سرمایه گذاری ها، باز کردن یک فست فود جذاب برای مشتریانیست که علاقه ی زیادی به صرف این غذاها دارند. یک فست فود نیازمند بهترین تجهیزات فست فود است. طرح و برنامه ریزی برای خرید تجهیزات فست فود، به صاحبان کسب و کار این امکان را می دهد که به بهترین شکل ممکن از مشتریان پذیرایی شود.
تجهیزات فست فود همه چیز را شامل می شود؛ از اجاق های صنعتی تا میز ناهار خوری، ظروف رستورانی و حتی دستگاه های یخ ساز. چنانچه تصمیم دارید به این شغل روی آورید، می توانید تجهیزات خوب فست فود را از الفبای رستورانی خریداری کنید.

تجهیزات مختلف فست فود شامل موارد مختلفی می شود که از مهمترين تجهیزات برودتی، آماده سازی، پخت،شستشو و… فست فود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
در کنار این موارد تجهیزات استیل کاری (مانند میز کار، هود و…) و انواع یخچال و فریزر مورد استفاده قرار میگیرد که بر اساس ابعاد مورد نظر ساخته میشود.

آشپزخانه قلب رستوران و فست فود شماست، جایی که منو تبدیل به غذایی خوشمزه می شود. این جا، جایی است که غذا آماده، پخته و آماده می شود، جایی است که ماشین های مختلف غذاسازی، ظروف مختلف و دستگاه های نوشابه ساز قرار می گیرد. این ها همگی همان تجهیزات فست فود است که علاوه بر فضا، تفاوت را در میان مشتریان ایجاد می کند.

گاهی، فضای یک فست فود محلی افسانه ایست، اما با قدم گذاشتن در آشپزخانه صنعتی، درخواهید یافت که آشپزخانه ای کوچک اما با تجهیزات فوق العاده است که از مشتریان پذیرایی می کند.

آیا تجهیزات کارکرده فست فود به کار می آید؟

یک فست فود جدید لزوما نیازی به تجهیزات فست فود نو ندارد. شما می توانید تجهیزات فست فود کارکرده با کیفیت مورد استفاده را با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید. قیمت تجهیزات دست اول، برای کسانی که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند، کمی سنگین است. با خرید تجهیزات فست فود کارکرده فست فود، می توانید از همان امکانات اما با قیمت مناسب بهره مند شوید.
گروه الفبای رستورانی امکان خرید تجهیزات کارکرده فست فود با کیفیت مناسب را برای مشتریان فراهم آورده است.

 

دستگاه سرخ کن تحت فشار

Anvil BKI broaster henny penny ITM unique

دیسپلی

Anvil henny penny hypertech ITM

بردینگ

ayrking ITM

مرینیتور

hypertech ITM ًًQuality

گریل ذغالی

Anvil apw hotrang mareno Max MBM

گریل روغنی

Anvil apw hotrang mareno Max MBM

اجاق رومیزی

Anvil apw mareno

سرخکن رومیزی

Anvil apw FAMA thor waring

سرخکن دین (dean)

American range Bakers Pride Dean Frymaster Imperial lotus