برندینگ

برندینگ

امروزه که رستوران به شکل یک صنعت مستقل درآمده، لازم است مانند هر کسب و کار دیگری به مقوله ی برندینگ و مارکتینگ آن توجه شود. یک رستوران هم مانند هر مجموعه دیگری برای اینکه رشد کند و گسترش یابد، لازم است که برنامه ریزی ویژه ای برای برند سازی خودش داشته باشد. باتوجه به بازار کاملا رقابتی، رشد و توسعه ی صنایع امروزی فقط در سایه ی برند شدن آنها میسر است. اما صنعت رستوران کمی متفاوت از صنایع دیگر است و نکاتی در آن نهفته است که در تعیین استراتژی های برندینگ شما تاثیر گذار است. شما به عنوان صاحب و مدیر یک رستوران باید نامی را برای رستوران خود برگزینید که از شکوفایی آن در آینده مطمئن باشید. نام شما برای مردم باید تداعی کننده ی خاطرات و لحظات خوشی باشد که قبلا در رستوران شما گذرانده اند . پس قبل از هرچیز محیط و زیرساخت های رستوران اهمیت دارد.

برندینگ

رستوران شما باید مدرن و به روز باشد حتی اگر سبک سنتی برای آن در نظر گرفته اید نباید از تکنولوژی عقب بمانید . اینترنت یکی از کلیدی ترین رسانه هایی است که به صورت گسترده و خلاقانه می تواند به معرفی برند رستوران شما کمک کند.امروزه فضاها و شبکه های مجازی بستری را برای مردم فراهم ساخته اند که بدون محدودیت و با بالاترین خلاقیت ممکن به معرفی برند و کسب و کار خود می پردازد . یک مشاوره برندینگ خوب باید بتواند از این فضاها بیشترین بهره وری را در راستای معرفی برند و برندینگ شما ایجاد کند و در خلق ایده های نو همراه شما باشد . امروزه شاید کیفیت هنوز هم حرف اول را بزند ولی عوامل دیگری هم وجود دارند . ساختار جوامع امروزی با گذشته متفاوت است و مردم با برندهای جا افتاده برای خود سبک نوینی را از زندگی ایجاد می کنند. .

 

اگر در آستانه ی افتتاح یک رستوران هستید ،مجموعه الفبای رستورانی با تیمی متخصص و مجرب در زمینه برندینگ به شما کمک خواهد کرد تا کسب و کار خود را در این زمینه ارتقا دهید.