دیسپلی مرغ سوخاری یا گرمخانه مرغ سوخاری جهت نگهداری و گرم نگه داشتن مرغ ها پس از پخت استفاده میشود. دیسپلی کنتاکی دارای دو طبقه است. طبقه پایین دارای حوضچه آب است که بر اثر تولید گرما فضای مرطوبی ایجاد میکند و باعث می شود تکه های مرغ تازگی خود را حفظ کند. این طبقه برای نگهداری مرغ سوخاری نرمال استفاده می شود.

طبقه فوقانی بدلیل دارا بودن المنت های گرمایی محیطی خشک دارد و مناسب نگه داری مرغ سوخاری اسپایسی میباشد.

دستگاه دیسپلی مرغ کنتاکی در ابعاد مختلف ساخته می شود که بر اساس نیاز و فضای موجود انتخاب و خریداری می شود.

برای طعم دار شدن تکه های مرغ لازم است که سس های مخصوص با عطر و طعم مختلف به آن اضافه شود.به این عمل به اصطلاح مرینیت کردن گفته می شود. برای این کار از دستگاه مرینیتور استفاده می شود که جزو تجهیزات آماده سازی فست فود بشمار می رود. دستگاه مرینیتور با ایجاد حرکت دورانی تمامی سس ها و افزودنی ها را به طور یکسان و همسان به مرغ اضافه می کند. 

نحوه عملکرد دستگاه مرینیتور:

تکه های مرغ و گوشت داخل مخزن این دستگاه ریخته میشود، طعم دهنده ها به صورت مایع به آن افزوده و درب مخزن بسته و سپس شلنگ وکیوم به مخزن وصل میشود.

با نگه داشتن دکمه مشکی تمام هوای مخزن تخلیه و مواد تحت فشار قرار داده میشود این عمل خونابه ی گوشت بیرون کشیده میشود و بوی بد گوشت از بین میرود.

سپس شلنگ را از مخزن جدا نموده و آن را روی میکروسویچ (جای شلنگ) قرار داده بعد از روشن نمودن ، دستگاه تقریبا به مدت ۷ دقیقه با ضربه و چرخش مواد داخل مخزن را ماساژ میدهد و به صورت اتوماتیک خاموش میشود افزودنی ها توسط وکیوم داخل گوشت و مرغ نفوذ میکند و باعث میشود حجم آن ها افزایش پیدا کند.