رستوران های بیرون بر یکی از انواع رستوران است. این رستوران ها با انواع دیگر کمی تفاوت دارد. برخی از این رستوران ها امکان پذیرایی در محل از مشتریان را ندارند و برخی دیگر جایی هم برای نشستن مشتریان فراهم می کنند. در ادامه می توانید راهنمای عملی راه اندازی رستوران بیرون بر را مطالعه کنید.

راهنمای راه اندازی رستوران بیرون بر

راهنمای عملی راه اندازی رستوران بیرون بر
راهنمای عملی راه اندازی رستوران بیرون بر

 

طرح کسب و کار خود را بنویسید

طرح کسب و کار یکی از مهم ترین اسنادی است که برای شروع کار خود به آن نیاز دارید. طرح کسب و کار به شما کمک می کند که در راه درستی قدم بردارید و مسیر حرکت خود را به خوبی بشناسید و به تمام گام های بعدی اشراف داشته باشید. این کار به شما اجازه می دهد که به راحتی مسیر خود را کنترل و قضاوت کنید، کم و کاستی را بشناسید و بتوانید به راحتی با سرمایه گذاران همکاری کنید.

فرانشیزها را در نظر بگیرید

فرانشیزها می تواند ورود شما را به بازار رستوران های بیرون بر را راحت کند و می تواند مزایای کسب و کار ساختارمند، مدیریت سهام و نام تجاری مطرح شده را به شما ارائه دهد.

به فکر محلی برای کسب و کار باشید

پیدا کردن محل فیزیکی برای شروع رستوران بیرون بر بسیار مهم است، مکانی که به مشتریان اجازه می دهد تا شما را پیدا کنند و ببینند. اینکه رستوران بیرون بر شما در جای مناسبی قرارگرفته باشد که به راحتی قابل رویت باشد، یک امتیاز ویژه است. شما بهتر است که تصمیم بگیرید تا با یک نمایندگی املاک تجاری تماس بگیرید و به شما در پیدا کردن فضای مناسب کمک کند – اما مطمئن شوید که قبل از اجاره کردن محل، از مشاوره های قانونی نیز بهره مند شوید.

یافتن سرمایه

شروع کسب و کار نیاز به تزریق اولیه نقدی است، و پیدا کردن این بودجه حتما یکی از دلایل نگرانی شما خواهد بود. بعضی از کارآفرینان از پس انداز شخصی خود برای تأمین مالی راه اندازی رستوران خود استفاده می کنند، در حالی که دیگران از دوستان و خانواده قرض می گیرند. برخی ها هم به بانک می روند. برخی دیگر هم از روش های جدید و به اصطلاح “جایگزین” استفاده می کنند و به دنبال سرمایه گذار می گردند.

قانون را فرا گیرید

رستوران های بیرون بر باید با طیف وسیعی از الزامات قانونی مهم، از جمله قوانین مربوط به سلامت و ایمنی، مطابقت داشته باشند.

ذخیره سازی کنید

ذخیره سازی به شدت بخش مهمی از هزینه ها را تشکیل می دهند. با این کار شما می توانید معاملات بسیار خوبی را صورت دهید. با این کار می توانید با بهترین تامین کننده ها قرارداد ببندید و با اطمینان خاطر از محل تامین خود و کالاهایتان اطمینان حاصل کنید. از سویی، دیگر نگران کالاهای فاسد شونده نخواهید بود و در زمان نیاز می توانید از تامین کننده های خود سفارش هایتان را دریافت کنید.

به دنبال مشتری باشید

برای رستوران های بیرون بر می بایست بیشتر از سایر رستوران ها تبلیغات صورت دهید. فراموش نکنید که بازاریابی یک فعالیت حیاتی در کسب و کارهای در هر نوع است. این رستوران ها باید به طور فزاینده ای رقابت کنند تا تجارت مورد نیاز خود را برای زنده ماندن حفظ کنند. پخش تراکت در منطقه، فعالیت در شبکه های اجتماعی و تبلیغات در فضای آنلاین می تواند به شناساندن کسب و کار شما بسیار مهم است.

منبع : simplybusiness.co.uk

دیدگاه