در راه اندازی کافی شاپ، نکات مختلفی می تواند کمک کننده باشد، از تبلیغات گرفته تا طراحی داخلی کافی شاپ. فرض بر این است که بعد از راه اندازی کافی شاپ، اکنون می خواهید تلاش خود را برای جذب مشتریان مضاعف کنید. اما چگونه؟ با ما باشید چرا که قصد داریم در این مطلب به نکاتی مهم برای جذب مشتری برای کافی شاپ بپردازیم.

نکات مهم برای جذب مشتری برای کافی شاپ

طراحی داخلی کافی شاپ

نکته مهم این است که نمی توان از نقش بسیار مهم طراحی داخلی کافی شاپ چشم پوشید. کافی شاپ باید مکانی بسیار زیبا و آرامش بخش باشد. استفاده از میز و صندلی های کافی شاپی که به خوبی در فضا چیده شده اند می توانند تاثیر فوق العاده ای بر فضا داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است که نباید از نقش نورپردازی هم در فضای کافی شاپ چشم پوشید. یک نور ملایم با ی موسیقی ملایم می تواند تمام آن چه را که مراجعین از فضا انتظار دارند را برآورده کند.

از سوی دیگر شاید بد نباشد یک پیانیست استخدام کنید تا موسیقی زنده بنوازند. یادتان نرود که یک فضای خوب می تواند بسیار موثر عمل کند.

تبلیغات کنید

تبلیغات را به هیچ عنوان فراموش نکنید. می توانید از اینفلوئنسرها استفاده کنید. یعنی از چهره های محبوب با یک دعوتنامه رسمی دعوت کنید که به کافی شاپ شما بیایند. چه بخواهید چه نخواهید، حضور افراد مشهور در کافی شاپ شما معجزه خواهد کرد.

دنیای آنلاین را فراموش نکنید

عصر، عصر دیجیتال است و همه در دنیای مجازی سیر می کنند. پس هرگز آنلاین بودن را فراموش نکنید. صفحات مجازی برای کافی شاپ خود راه اندازی کنید و مرتبط در آنها فعال باشید. تولید محتوا صحیح، تصاویر زیبا، ویدئوهای جذاب می تواند کافی شاپ شما را بهتر و بیشتر نشان دهد. تبلیغات در صفحات دیگر و وب سایت های مرتبط هم می تواند بسیار موثر باشد.

پریز برق، یک نکته مهم

بله فراموش نکنید که کسانی که به کافی شاپ می آیند، شاید دوست داشته باشند از برق استفاده کنند و گوشی موبایل خود را شارژ کنند. قرار دادن پریز برق در کنار میزها، همانند معجزه عمل می کند. دقت داشته باشید تا همه امکانات رفاهی را برای مراجعین خود در نظر بگیرید تا برای بارها و بارها مشتری شما شوند.

 

خلاقیت به خرج دهید

شاید بد نباشد که پا را کمی فراتر گذاشته و کمی خلاقانه تر عمل کنید. مثلا با مشتریان خود رفتار بسیار صمیمی داشته باشید. هنگام خروج به آن ها کارت پستال هدیه دهید. یا جایی را تهیه کنید که مراجعین بتوانند خاطراتی را در آن جا ثبت کنند و بنویسند. یا هر کار جذابی که فکر می کنید این روزها برای بسیاری از افراد جذاب است.

این ها کارهای کوچکی هستند که شما می توانید با انجام آن ها، تاثیرات بسیار بزرگی را خلق کنید. دقت داشته باشید که راه اندازی کافی شاپ و بهره گیری از طراحی داخلی کافی شاپ زیبا به تنهایی کاری از پیش نمی برد. تا دیده نشوید، هیچ کس شما را نمی شناسد. معجزه تبلیغات را جدی بگیرید.

دیدگاه