آبمیوه گیری زومکس zumex

امروزه در رستوران ها و کافه های زیادی به جای نوشابه و دیگر نوشیدنی های مضر آبمیوه های طبیعی و تازه سرو می شود که علاوه بر ویتامین های زیادی که دارند به هضم غذا کمک زیادی میکند و به همین دلیل مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. یکی از بهترین آبمیوه گیری ها که در بسیاری رستوران ها، کافه ها و حتی فست فود ها از آن استفاده می شود آبمیوه گیری زومکس zumex اسپانیا است که در مدل های مختلفی مناسب با کاربری های مختلف موجود می باشد.

در اینجا به معرفی مدل های مختلف zumex  می پردازیم تا به شما در خرید مناسب کمک کنیم:

 

Soul

این دستگاه حجم کوچکتری نسبت به سایر مدل ها دارد و فضای کمتری را اشغال میکند. دستگاه آبمیوه گیری zumex soul مناسب کافی شاپ هایی می باشد که روزانه حجم استفاده کمتری دارند و میتوانند در روز ۵۰ تا ۶۰ لیوان آبمیوه سرو کنند.

Minex

این دستگاه در عین اینکه فضای کمی اشغال میکند بدلیل قدرت زیادی که دارد برای استفاده در کافه ها بسیار مناسب میباشد. دستگاه آب پرتقال گیری zumex minex  میتواند روزانه ۸۰ تا ۹۰ پرتقال را آبگیری کند. این دستگاه دارای شمارشگر اتوماتیک میباشد و در رنگ های مختلف موجود می باشد.

 

 Essential Pro

این دستگاه در عین سادگی بسیار قدرت مند است و برای آبمیوه فروشی ها گزینه مناسبی است. کارکرد این دستگاه بسیار ساده و سریع است به طوری که قدرت آبگیری ۲۲ پرتقال را در دقیقه دارد. دستگاه zumex essential  قابلیت تنطیم در دو حالت سلف سرویس و شروع به کار خودکار را دارا می باشد.

Versatile

این دستگاه مناسب برای آبمیوه بستنی فروشی ها و کافی شاپ هایی است که نیاز به یک دستگاه قدرتمند دارند. دستگاه zumex versatile  دارای یک سبد با گنجایش ۱۰ کیلوگرم پرتقال و قابلیت آبگیری ۲۲ پرتقال در دقیقه را دارد.

Speed self service

این دستگاه بسیار قدرتمند است به طوریکه قابلیت آبگیری ۳۸ پرتقال و انار را در دقیقه دارد. سبد این دستگاه گنجایش ۱۵ کیلو گرم پرتقال و انار را دارد و برای آبمیوه فروشی هایی مناسب است که روزانه حجم بالایی آبمیوه سرو میکنند.


جهت خرید دستگاه های آبمیوه گیری زومکس و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش مجموعه الفبای رستورانی تماس بگیرید:

۰۲۱۸۶۰۸۵۳۱۱

دیدگاه