۱۰ طراحی دکوراسیون منحصر به فرد کافی شاپ در آسیا

مهم نیست که کجای جهان هستید ،در هرجا که هستید شما میتوانید جایی برای نوشیدن یک قهوه در آن پیدا کنید. در اینجا ما ۱۰ کافه و کافی شاپ در قاره آسیا به شما معرفی می کنیم که از لحاظ دکوراسیون داخلی منحصر به فرد هستند و شما می توانید از طراحی دکوراسیون آنها ایده بگیرید:

 

۱- کافه Churro Bunny یک کافی شاپ جذاب و روشن در سئول کره جنوبی که از بقیه ساختمان ها در خیابان جدا می شود.

 

۲- Kale Café کافی شاپی که در چین طراحی شده است. دارای یک اتاق روشن و پر از خانه های کوچک است که فضا را تقسیم می کنند و فضای دلپذیری ایجاد می کنند.

 

۳-  Elephant Grounds یک کافی شاپ در هنگ کنگ است که بر روی تعامل  فضای باز و فضای داخلی تأکید دارد، زیرا طراحی آن به خیابان ها باز می شود تا تعاملی بین مردم در کافی شاپ و مردم در خیابان ایجاد کند.

 

۴- سوپرمچین استودیو این کافی شاپ اداری را طراحی کرده است که با استفاده از فیروزه ای روشن آن را به نمایش می گذارد تا یک سیستم سرگرمی الکتریکی را به نمایش بگذارد.

 

۵- Element Cafe در سنگاپور، یک کافه لوکس متصل به هتل است که به وسیله سنگ مرمر و جزییات طلایی رنگ برای ایجاد فضای گرم و پر حرارت طراحی شده است. 

 

۶-Fumi coffee یک کافه در شانگهای چین است.این کافی شاپ طوری طراحی شده که مردم را با توجه به مجسمه ای که در سقف و در حال حرکت است جذب کند.در این طراحی از بخارهای آروماتیک قهوه الهام گرفته شده.

 

۷-cafe melba کافه ای در سنگاپور است که با استفاده از کاشی های سفارشی بتنی سه بعدی (شش ضلعی) ساخته شده است.

 

۸- طراحی Cafe Melba در سنگاپور با الهام از سبک زندگی استرالیایی طراحی شده است. تا احساسات پیچیده و ظریف و در عین حال آرام و راحت به آن داشته باشد.

 

۹- Cafe ki، یک کافی شاپ مینیمالیستی در توکیو با یک موضوع درخت انتزاعی است که نقاط مناسب را برای گزاشتن کلاه ها و کت ها فراهم می کند.

 

۱۰- kith Cafe  یک کافی شاپ ساده در نزدیکی رود سنگاپور است که در آن مبلمان سفارشی از تخته سه لبه نازک برش ساخته شده است تا فضای طبیعی را مد نظر قرار دهد.

 

دیدگاه