طراحی داخلی را دست کم نگیرید!

حتما شما هم وارد کافی شاپی شده اید که محو دکوراسیون داخلی و ایده های جالب و در عین حال ساده آن فضا شده باشید، ایده ها همیشه در حال تولد هستند و روز به روز بیشتر می شوند، طراحی داخلی و معماری نه تنها یک هنر بلکه یک صنعت و در عین حال تجارت می باشند. صاحبان رستوران ها و کافه ها با سرمایه گذاری در این زمینه، آینده تجارت خود را تضمین خواهند کرد.

طراحی مدرن این روزها بسیار رایج شده است، البته دکوراسیون تلفیقی هم که از عناصر کلاسیک و مدرن در کنار هم استفاده می شود، جای خود را باز کرده است.  قشر جوان تمایل بیشتری به فضاهای دنج وصمیمی و در عین حال شیک و منحصر بفرد دارند. هرچه طراحی کافه شما دارای مفهوم و هدف باشد تاثیرگذارتر می باشد.

بهتر است اول همه امکانات موجود در فضا را بررسی نمایید و نیازهای خود را بشناسید، تا بتوانید به یک طرح اصلی دست پیدا کنید، بی شک مشاوره گرفتن از طراحان داخلی حرفه ای بی فایده نخواهد بود، هر چه طراحی داخلی کافی شاپ اصولی تر باشد، کافه شما دلنشین تر به نظر خواهد آمد.

رنگ ها در طراحی کافه حرف زیادی برای گفتن دارند، شاید یک رستوران دار، براساس سلیقه شخصی ، دوست داشته باشد رنگ هایی را در دکوراسیون داخلی رستوران به کار ببرد. اما در واقعیت این رنگ ها ، تناسب و جلوه لازم را نخواهند داشت، کمک گرفتن از متخصصین فن، منجر به استفاده ار رنگ های متناسب با مفهوم کلی کافه و دیگر جزئیات خواهد شد. هر چه واضح تر ایده و سلیقه خود را با کارشناسان در میان بگذارید، به احتمال بالاتری، پلان اصلی دکوراسیون دلخواهتان را دریافت خواهید کرد.

سلیقه افراد روز به روز پیچیده تر و سخت گیرانه تر می شود، مشتری ها علاوه بر کیفیت غذا ، به دیزاین داخلی رستوران یا کافه دقت می کنند، مقداری درگیر کردن ذهن و چشم افراد به فضای داخلی ، باعث برانگیختن حس هیجان می شود و رستوران یا فست فود شما در خاطره شان ماندگارتر و واضح تر باقی خواهد ماند. مسلما ایجاد حس خوب در افراد ، ملزم رعایت استانداردهایی می باشد که اهالی فن با آن آشنایی کامل دارند، طراحان داخلی حرفه ای با تجربه هایی که در طراحی داخلی رستوران و کافه دارند و همچنین اطلاعاتی از بازخورد پروژه هایی که طراحی و اجرا کرده اند، حس و حالی متناسب با کافی شاپ، رستوران و فست فود در مشتری ایجاد می کنند.

ابداع و نوآوری نیز از جمله ابعادی است که باید توجه ویژه ای به آن بشود. اگر می خواهید مشتری ها، در نگاه اول مجذوب کافه شما شوند، منحصر به فرد بودن را فراموش نکنید! طراح داخلی کاربلد ، تمام تلاشش را می کند تا طرحی نو به کارفرما ارایه دهد، البته این کار بدون بیان درست مفهومی که در ذهن شماست امکان ندارد.

اگر شما هم برای مشاوره و طراحی داخلی دکوراسیون رستورانتان، حساسیت زیادی دارید، بهتر است کار را به کاردان بسپرید. مجموعه الفبای رستورانی با تجربه ارزنده در این زمینه، مشاوره و اجرای رستوران، فست فود یا کافه شما بر عهده می گیرند.

دیدگاه