ایده هایی جالب در طراحی داخلی کافی شاپ

 

یک طراحی زیبا و منحصر بفرد می تواند کافی شاپ شما را به پاتوقی خاطره انگیز و دوست داشتنی تبدیل کند، همیشه هزینه های گزاف، ما را به هدفی که داریم نمی رساند، می توانید با ایده های ساده و در عین حال هوشمندانه، دکوراسیون کافی شاپ خود را، به بهترین حالت ممکن طراحی کنید. در این مطلب به برخی از این ایده های جالب می پردازیم، با ما همراه باشید.

اگر فضای شما دارای پنجره می باشد، این ویژگی مثبت را به راحتی از دست ندهید، قرار دادن میز و صندلی در کنار منظره ای رو به بیرون، در روزهای بارانی و برفی، فرصتی است که مشتری هایتان به راحتی از دست نمی دهند. همچنین اگر پنجره شما در فرو رفتگی قرار دارد، گذاشتن اکسسوری گل و گیاه ، دکوراسیون داخلی کافی شاپ را با حس و حال طبیعت همراه می کند.

 

 

استفاده از مبلمان های جمع و جور در گوشه های دنج کافی شاپ با کوسن هایی که برای کافه شما طراحی شده باشند، هم در طراحی داخلی کافی شاپ موثر است و هم فضای راحت تری نسبت به میانه سالن به وجود می آورد.

ایده دیگری که هم در دکوراسیون داخلی کافه و هم فرهنگ سازی موثر است، طراحی کتابخانه دیواری است. اگر فضای کافی ندارید می توانید از قفسه هایی استفاده نمایید. وجود کتاب در کافی شاپ، مشتری های جدیدتان را شگفت زده می کند. بی شک قشر دانشجو و جوان از مشتری های ثابت کافه ها هستند و تحت تاثیر دکوراسیون داخلی فرهنگی کافی شاپ قرار خواهند گرفت.

استفاده از دکوری ها ، هر چند ساده می تواند کافه را به مکانی جذاب و متفاوت تبدیل کند، لوسترها ، گلدان، انواع ظروف می تواند در دکوراسیون داخلی کافه قر ار بگیرند و بیننده را در لحظه اول جذب کنند. خیلی اوقات وسایلی در کافی شاپ ها می بینیم که در عین معمولی بودن، بسیار هوشمندانه انتخاب شده اند.

 

 

فرش ها، اکسسوری هستند که این روزها در طراحی داخلی کافی شاپ ها کمی نادیده گرفته شده اند،می توانید فراتر از کلیشه ها عمل کنید و با به کارگیری یک فرش کوچک  ایرانی با رنگ های گرم طراحی داخلی کلاسیک را در کنار مدرن قرار دهید، تلفیق این دو بسیار جذاب تر از هر یک به تنهایی می باشد.

اگر کافه شما دارای طبقات می باشد ، از دیزاین پله ها غافل نشوید، پله های طرح چوب بهترین گزینه هستند. می توانید ابتکار به خرج دهید و طبق سلیقه خودتان اشکال یا جملاتی را طراحی کرده تا روی پله ها اجرا شوند و گویای مفهوم و سبک طراحی داخلی کافی شاپ باشند.

اگر فضایی در دسترس دارید که می توانید در آن بالکنی دلباز طراحی کنید، از آن غافل نشوید. بالکن ها همواره انتخاب مشتری ها برای نشستن در کافی شاپ ها هستند و در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی کافه تاثیر بسزایی دارند. بالکن شما می تواند به درون کافه اشراف کامل داشته باشد و یا دارای در ورودی باشد.

استفاده از نماهای آجری در قسمت هایی از دیوار، به فضای شما صمیمیت و گرما می بخشد، همچنین هماهنگ کردن رنگ آجرها با چوب های به کار رفته در دکوراسیون داخلی کافه، الهام بخش طبیعت خواهد بود.

همانطور که دیدید، ایده های متنوعی وجود دارد که ما تنها به بخشی از آنها پرداختیم. تناسب ایده ها با سبک کافه اهمیت زیادی دارد، که در این امر می توانید با کارشناسان مجموعه الفبای رستورانی در زمینه طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران تجربه زیادی دارند مشورت نمایید.

 

دیدگاه