انتخاب مبلمان رستورانی

اگر به دنبال ایده ای برای طراحی دکوراسیون و تجهیز رستوران، کافی شاپ و یا فست فود خود و یا در فکر ورود به صنعت رستوران داری هستید و در بین انتخاب های متعدد سردرگم شده اید، در این مطلب همراه ما باشید. مطمئنا نوع و سبک میز و صندلی و مبلمان یکی از معیارهای اصلی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران می باشد.

 

 

انتخاب مبلمان رستورانی برای رستوران،کافی شاپ و فست فود، مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

استفاده بهینه از فضایی که دارید، اهمیت زیادی دارد که با چیدمان مناسب مبلمان میتوانید بیشترین بهره را از فضای موجود ببرید. برای هر قسمتی از فضای شما، میز،صندلی و کاناپه مناسب قابل طراحی و تولید می باشد. تغییر ابعاد مبلمان رستورانی نیز به شما کمک می کند نشیمن زیادی در قسمت های مختلف محیط برای مشتری هایتان ایجاد کنید تا افراد کمتری در ساعات شلوغی بدون جای نشستن بمانند.احتمالا فست فود های زیادی را دیده اید که از مبلمان فست فودی برای حجم زیاد مشتری هایشان بهره گرفته اند. تغییر اندازه و طراحی براساس نیازها و محدودیت های محیط قابلیت کاربردی مبلمان رستورانی می باشد،که بی شک از چشم صاحبان رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها دور نخواهد ماند.

 

 

با پیشرفت روزافزون این صنعت، مدل های زیادی به سرعت وارد بازار می شوند که مسلما می توانید نوع و طرحی مطابق سلیقه و طراحی داخلی فست فود یا رستورانتان انتخاب کنید. تقریبا هر رنگ و طرحی در این زمینه قابل اجرا می باشد، براساس سبک و مفهوم پلان اصلی، مبلمانی متناسب و زیبا توسط کارشناسان متخصص در این رشته طراحی و تولید می شود. معیارهای زیادی برای طراحی مبلمان فست فودی یا کافی شاپی در نظر گرفته می شود، از جمله تم اصلی دیزاین داخلی کافی شاپ یا رستوران، نوع نورپردازی و مدرن یا کلاسیک بودن.

معیار دیگری که رستوران داران در رونق بازارشان مد نظر قرار می دهند، میزان راحتی مشتری ها می باشد، افراد در هنگام صرف غذا هر چقدر هم که کوتاه باشد نیاز به مبل و صندلی راحت دارند و جزیی از انتظاراتشان از یک فست فود یا رستوران خوب می باشد، میز، صندلی و کاناپه اگر براساس استانداردها طراحی و تولید شود، راحتی زیادی برای مشتری به همراه دارد.

 

یکی از معیارهایی که می تواند آرامش بیشتری را برای مشتری به ارمغان آورد، داشتن حریمی می باشد که افراد دور یک میز ، فضایی مختص به خود داشته باشند، مبلمان رستورانی این قابلیت را دارد که در کنار حفظ زیبایی دکوراسیون داخلی رستوران، دید افراد را به میزهای دیگر تا حدودی مختل کند و افراد حس امنیت بیشتری در رستوران یا کافه شما داشته باشند.

همانطور که گفته شد تنوع مبل رستورانی زیاد می باشد و مطمئنا مشاوره گرفتن از متخصصان حوزه مبلمان و طراحی داخلی کافی شاپ، رستوران و فست فود در امر انتخاب، تاثیر مثبتی بر انتخاب شما می گذارد.


جهت مشاوره با مجموعه الفبای رستورانی در زمینه طراحی مبلمان رستورانی و میز وصندلی و طراحی داخلی رستوران، فست فود و کافه با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۸۶۰۸۵۳۱۱

۰۹۱۲۴۷۰۴۶۲۶

دیدگاه