انتخاب کاناپه رستورانی گامی موثر در تغییر دکوراسیون

در رستوران های راحت و دلنشین، نشستن برای شما خوشایند است و از صرف غذا لذت میبرید، مهم ترین عامل راحتی مشتری جای نشستن است. صندلی های چوبی با نشیمن نامناسب و یا تکیه گاه چوبی، اصولا برای نشستن طولانی گزینه خوبی نیستند. اما با تولید و ورود مبلمان رستورانی به عرصه رستوران داری، تحول زیادی در سبک نشستن و چیدمان داخلی رستوران ها و فست فود ها ایجاد شد.

 

بسیاری از کافی شاپ ها و فست فود ها، دست به کار شدند و دکوراسیون داخلی شان را دستخوش تغییرات اساسی کردند، تا جایی که این تغییرات ظاهری تاثیر بسزایی در بازارشان گذاشته است. این واقعیت که خیلی از افراد به خاطر دیزاین داخلی ،مبلمان های راحت، حس امنیت و آرامشی که فضای داخلی به آنها القا می کند، وارد یک فضای جدید می شوند و میخواهند غذایش را هم امتحان کنند. هرچند که همچنان رستوران های سنتی، سبک و سیاق خود را دارند اما مبلمان رستورانی، سبک کلاسیک را نیز متحول کرده است. شاید اغراق نباشد که بگوییم امروزه شما می توانید مبلمان های رستورانی را در هر نوع رستوران و کافه ای ببینید.

مبلمان رستورانی پایه اصلی مدرن سازی رستوران یا کافه هاست. امروزه اگر بخواهید با سلیقه اکثریت جامعه که جوانان و نوجوانان می باشند،پیش بروید، بهتر است شما هم دست به کار شوید و دستی به تغییر میز و صندلی کلاسیک خود بکشید.

استفاده از مبل و کاناپه فست فودی متناسب با متراژ فضا و پلان کلی، نور پردازی سالن، رنگ و کف پوش ها ،می تواند چشم اندازی بی نظیر به رستوران یا کافی شاپ شما بدهد و کاری کنید که مبلمانی منحصر به فرد برندتان داشته باشید ، شاید رستوران گردهایی را دیده باشید که تنها با دیدن عکس هایی از داخل رستورانی برند آن را میشناسند.

کاناپه های رستورانی تنوع بالایی در تولید دارند و بر اساس سفارشات مشتری و نظر کارشناسان این حرفه در طرح های خلاقانه طراحی و تولید می شوند.اگر در انتخاب مبلمان مناسب خود، دچار سردرگمی شده اید و یا قصد راه اندازی رستوران ،فست فود یا کافه ای با کاناپه رستورانی دارید،مجموعه الفبای رستورانی که در طراحی و تولید مبلمان و میز و صندلی پروژه های بسیاری را اجرا نموده است که می توانید از شوروم ما بازدید نمایید و یا با ما در ارتباط باشید تا مشاوره بگیرید. در مجموعه ما مبلمان ها با بالاترین استاندارد و استحکام و از مواد اولیه با کیفیت ساخته می شوند. ما براساس فضای داخلی و نیاز شما بهترین مبلمان رستوران،فست فود و کافی شاپ را طراحی و تولید می کنیم.


جهت مشاوره و خرید انواع میز،صندلی و کاناپه رستوران ، فست فود و کافی شاپ با کارشناسان مجموعه الفبای رستورانی تماس بگیرید:

۰۲۱۸۶۰۸۵۳۱۱

دیدگاه